Tøj med logo

– til elever og camp-deltagere

Her finder du vores populære logotøj:

Vores tøj med Stevns logo

Tøjet leveres af vores samarbejdspartner som også står for alt salg og reklamation.

 

Herunder kan du se et udsnit af kollektionen:

Trøjer

Bukser

Træningstøj

Camp gear

Mød eleverne

Vi har ladet et par af vores elever, fortælle om deres udbytte fra efterskolen:

Årgang 2020

Annie Andersen

Nulla facilisi. Sed sed efficitur enim. Phasellus molestie mollis tempus. In dignissim ante iaculis turpis venenatis, ut bibendum ante molestie. Vestibulum quis risus eget neque venenatis vestibulum. Curabitur id nibh vehicula, faucibus nibh ut, lacinia ex. Pellentesque eu eros nec lacus ullamcorper egestas. Integer auctor luctus massa at aliquet. Praesent quis vestibulum elit. Nam tincidunt eros vitae augue dignissim, non ultrices velit blandit. Fusce condimentum sit amet tortor nec lacinia.